Aygo
Yaris
Auris
Auris Touring Sports
Corolla
Nowa Corolla
Verso
Avensis
GT86
Prius
Prius+

Dlaczego warto wybrać Toyotę?

BEZAWARYJNOŚĆ - Toyota jest marką, dla której najwyższa jakość jest priorytetem. Potwierdzają to wyniki najnowszych badań sprawdzających usterkowość aut. W 4 najnowszych raportach niezależnych instytutów badania bezawaryjności pojazdów, na czołowych miejscach znalazły się najpopularniejsze modele Toyoty. Bez względu na przyjęty w nich rodzaj klasyfikacji, Toyota jest niezawodnie najlepsza.

NAJMNIEJSZA UTRATA WARTOŚCI - Doskonałe wyniki, jakie uzyskuje Toyota w niezależnych rankingach dokumentujących bezawaryjność samochodów, są najlepszym dowodem na to, że najwyższa jakość samochodów Toyoty nie jest tylko pustą obietnicą, ale przede wszystkim niepodważalnym faktem. Przekłada się to również na wysoką wartość odsprzedaży modeli Toyoty.

Niezwykła stylistyka

x

Wygląd GT86 doskonale oddaje drzemiącą w nim moc. Odważną, aerodynamiczną stylistykę podkreśla dodatkowo wyjątkowy wzór w kształcie litery T umieszczony na przednim grillu. Wygląd bocznego profilu dopełnia oryginalne logo 86 w kształcie tłoka oraz 17-calowe felgi aluminiowe. Dynamiczny charakter auta oddaje także tylny spojler i podwójne chromowane końcówki układu wydechowego. Wszystkie elementy umieszczone w kabinie kierowcy GT86 zaprojektowano tak, aby wzbudzić prawdziwe emocje. Wnętrze samochodu stworzono z myślą o komforcie kierowcy. Każdy element sterowania znajduje się w zasięgu ręki, a układ deski rozdzielczej jest niezwykle przejrzysty i czytelny.

Czysta przyjemność z jazdy

x

Nowy GT86 został zaprojektowany tak, aby dawać Ci czystą przyjemność z jazdy. Układ napędowy został umieszczony maksymalnie nisko, a silnik w pozycji możliwie jak najbardziej przesuniętej do tyłu po to, aby obniżyć środek ciężkości i zoptymalizować rozkład mas. Gwarantuje to kierowcy niezwykłą dynamikę prowadzenia i prawdziwe emocje podczas jazdy.

Porywające osiągi

x

Lekka konstrukcja nadwozia i umieszczony z przodu 2-litrowy silnik typu bokser o mocy 200 KM w połączeniu z opracowaną przez Toyotę technologią D-4S (silnik czterosuwowy z bezpośrednim wtryskiem paliwa) sprawiają, że nowy GT86 zachwyca ogromną mocą i świetnym momentem obrotowym. Rezultat to wspaniała, pełna emocji jazda.