Toyota Prius+

Inteligentna ewolucja

PRZESTRZEŃ, AERODYNAMIKA I DESIGN

Prius+ łączył w sobie trzy główne aspekty: aerodynamikę, przestrzeń wewnątrz auta i wspaniały wygląd na zewnątrz. Napęd hybrydowy, bogate wyposażenie samochodu i 7 w pełni regulowanych miejsc dla pasażerów sprawiały, że Prius+ zaskakiwał swoją funkcjonalnością.

Następcy Toyoty Prius+

W ofercie Toyoty nigdy nie brakuje aut, które łączą w sobie zalety napędu hybrydowego z funkcjonalnością i przestrzenią.

>
Toyota Camry

Camry

Wyposażona w najnowszy napęd hybrydowy Toyota Camry oferuje elegancję, funkcjonalność i prestiż. W tej luksusowej limuzynie przyjemność z jazdy zostaje wyniesiona na nowy poziom dzięki doskonałemu wyposażeniu, najwyższej jakości materiałom i absolutnej ciszy podczas jazdy w trybie elektrycznym.

Toyota RAV4

RAV4

RAV4 to prekursor segmentu SUV, który wciąż odjeżdża konkurencji. Dzięki zaawansowanej technologii, wyjątkowej stylistyce i mocnym, oszczędnym napędom to auto, które zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta.

Toyota Corolla TS Kombi

Corolla TS

Elegancka i wszechstronna Corolla TS jest autem, które dopasowuje się do Twojego stylu życia. Wyjątkowa przestrzeń, technologia i nowoczesna stylistyka pozwalają cieszyć się każdą chwilą w drodze. Dostępne napędy hybrydowe zapewniają wyjątkowe osiągi i płynną, oszczędną jazdę.

Używane jak nowe

Jeśli szukasz używanego Priusa+, zapoznaj się z ofertą Toyoty Plus, w ramach której kupisz używane auto z gwarancją. Oferta Dilerów Toyoty obejmuje jedynie modele w najlepszym stanie technicznym i z autentycznym przebiegiem. Kup auto z pewnego źródła, skorzystaj z atrakcyjnej ceny i ciesz się bezproblemową eksploatacją przez lata.

Galeria

Ciekawostki

System powiadamiania ratunkowego eCall System powiadamiania ratunkowego eCall Sprawdź, jak działa Toyota ponownie liderem rynku Toyota ponownie liderem rynku Rośnie sprzedaż hybryd i aut użytkowych Hybrydy pomostem do aut elektrycznych Hybrydy pomostem do aut elektrycznych Poznaj dokonania Toyoty Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Ponad milion sprzedanych aut w 2019 roku Niższe ceny hybryd Niższe ceny hybryd RAV4 i Camry tańsze o 7,3%, Yaris, Corolla i Toyota C-HR – o 1,5% Toyota ze wzrostem sprzedaży Toyota ze wzrostem sprzedaży Sprawdź wyniki w III kwartale 2019 r. Toyota flotową marką motoryzacyjną Toyota flotową marką motoryzacyjną Fleet Derby 2019 Nowe modele RAV4 i Corolla Nowe modele RAV4 i Corolla 5 gwiazdek w testach Euro NCAP 2019 Toyota sprzedała w Polsce 55 000 hybryd Toyota sprzedała w Polsce 55 000 hybryd Sprawdź popularne modele Samochód rodzinny Samochód rodzinny Jaki kupić? Innowacje Toyoty na targach w Paryżu Innowacje Toyoty na targach w Paryżu Poznaj najnowsze osiągnięcia Toyota na targach Poznań Motor Show 2016 Toyota na targach Poznań Motor Show 2016 Sprawdź szczegóły