Z okazji Dnia Kobiet zorganizowaliśmy w naszych salonach akcję promującą profilaktykę zdrowotną. Uczestniczki mogły skorzystać z bezpłatnych badań, konsultacji lekarskich oraz porad specjalistów z zakresu dietetyki i aktywności fizycznej.
W ramach wydarzenia dostępne były m.in. pomiary ciśnienia i poziomu glukozy, analiza składu ciała, instruktaż samobadania piersi oraz indywidualne wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia i treningu.