1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
13 grudnia 2023

Przystań Nadzieja

Wigilia
 

W naszym projekcie, który zorganizowaliśmy we współpracy z Toyota Financial Services Polska oraz Mareckim Stowarzyszeniem Gospodarczym - MSG, mieliśmy niezwykłą przyjemność kolejny raz odwiedzić Przystań Nadzieję z okazji magicznych Świąt Bożego Narodzenia. Nasza wspólna inicjatywa miała na celu nie tylko podkreślenie ducha świątecznej wspólnoty, ale przede wszystkim wsparcie osób potrzebujących, szczególnie podopiecznych z Ukrainy.

W ramach naszej wizyty, starannie przygotowane prezenty trafiły w ręce podopiecznych, zawierając nie tylko przedmioty pierwszej potrzeby, ale także karty podarunkowe oraz inne upominki, które mieliśmy przyjemność ofiarować. Obserwując uśmiechy na twarzach osób, którym mogliśmy przekazać te gesty dobroci, cieszymy się jeszcze bardziej, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Dzięki naszej wspólnej pracy i zaangażowaniu udało nam się nie tylko przynieść ulgę w potrzebach materialnych, ale także przekazać ciepło i nadzieję w tym wyjątkowym okresie roku. Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczestnictwa w tym projekcie i już teraz nie możemy się doczekać kolejnych okazji, aby kontynuować naszą misję pomocy i wsparcia dla tych, którzy go potrzebują.