1. Nowe samochody
 2. Izoterma

ZABUDOWA TERMICZNA

Zimno, zimniej, mroźnia!
Montowane w modelach użytkowych Toyoty zabudowy izotermiczne są idealnie dopasowane do przestrzeni ładunkowej pojazdu. Posiadają atest higieniczny PZH umożliwiający bezpieczny przewóz żywności, artykułów spożywczych czy farmaceutyków. Technologie, które wykorzystujemy, pozwalają nam wykonywać zabudowy izotermiczne praktycznie dla każdej branży, w której liczy się przewóz towarów w kontrolowanej temperaturze – nawet do -20°C.

ZALETY IZOTERMY

3 LATA GWARANCJI

Wszystkie oferowane przez nas zabudowy termiczne odznaczają się najwyższym standardem produkcji i montażu, a 3-letnia gwarancja, która oferujemy, to dowód na najwyższą jakość użytych materiałów i komponentów.

LEKKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Technologia termoformowania ABS, najwyższej jakości izolatory, spawana podłoga z aluminium – wszystko to sprawia, że każda nasza zabudowa jest lekka, trwała i solidnie wykonana.

FUNKCJONALNOŚĆ

Nasze zabudowy są w pełni modułowe, odwzorowują kształt pojazdu i posiadają najwyższy parametr izolacji PFHP. Tworzymy je z myślą o konkretnym Kliencie, dostosowując ich funkcjonalność do potrzeb nie tylko branży, którą reprezentuje, ale także samej firmy.

BEZPIECZEŃSTWO

Zabudowy posiadają atest PZH, są odporne na środki czystości, a warstwa PMMA uniemożliwia rozwój pleśni i grzybów.

SPECJALIZACJA

Izotermy mogą posiadać funkcję chłodni do 0°C z izolacją ścian o grubości 5 cm lub mroźni do -20°C z izolacją o grubości 8 cm. Zabudowy izotermiczne mogą także posiadać dwie komory z różnymi temperaturami.

AGREGATY

Zabudowa wykorzystuje agregaty chłodnicze firmy Zanotti oraz Thermoking – czołowych producentów na rynku z bardzo dobrze rozwiniętą siecią serwisową na terenie całej Polski.

ZANOTTI 007

Podstawowy agregat chłodzący do 0°C, którego jednostka zewnętrzna umieszczona jest pod podwoziem pojazdu.

ZANOTTI 008

Agregat z dodatkową funkcją odszraniania oraz grzania umieszczany pod podwoziem, który można rozbudować o dodatkowe elementy, np. gniazdo zasilania postojowego 230 V.

ZANOTTI Z200

Agregat montowany na dachu z dodatkową funkcją odszraniania, który można rozbudować o dodatkowe elementy, w tym m.in. ogrzewanie czy gniazdo zasilania postojowego 230 V.

ZANOTTI Z250

Montowany na dachu agregat przystosowany do zabudów mroźniczych z dodatkową funkcją odszraniania. Można go rozbudować o dodatkowe elementy, w tym m.in. ogrzewanie czy gniazdo zasilania postojowego 230 V. Jednostka ta rekomendowana jest do mroźni -20°C w Toyocie PROACE i PROACE CITY.

THERMO KING B -100

Podstawowy agregat nadachowy chłodzący do 0°C, podłączony bezpośrednio do instalacji elektrycznej pojazdu. Montowany w pojazdach z silnikiem benzynowym (wymagany akumulator min. 90 Ah oraz alternator 125A).

THERMO KING V100

Agregat montowany na dachu z dodatkową funkcją odszraniania, który można rozbudować o dodatkowe elementy, w tym m.in. ogrzewanie czy gniazdo zasilania postojowego 230 V.

THERMO KING V200

Montowany na dachu agregat przystosowany do zabudów mroźniczych z dodatkową funkcją odszraniania. Można go rozbudować o dodatkowe elementy, w tym m.in. ogrzewanie czy gniazdo zasilania postojowego 230 V lub 400 V. Jednostka ta rekomendowana jest do mroźni -20°C w Toyocie PROACE i PROACE CITY.

 • FUNKCJE AGREGATÓW

  ODSZRANIANIE

  Automatyczne usuwanie lodu z parownika agregatu przydatne zwłaszcza przy przewożeniu wilgotnych artykułów.

  GRZANIE

  Powolne dogrzanie przedziału ładunkowego o kilkanaście stopni Celsjusza powyżej temperatury otoczenia.

  ZEWNĘTRZNE ZASILANIE 230 V

  Utrzymywanie w przedziale izotermicznym zadanej temperatury bez konieczności uruchamiania silnika pojazdu.

  ZEWNĘTRZNE ZASILANIE 400 V

  Utrzymywanie w przedziale izotermicznym zadanej temperatury bez konieczności uruchamiania silnika pojazdu. Agregat podłączany jest do instalacji trójfazowej, tzw. „siły”, czyli gniazda 400 V.

DOSTĘPNOŚĆ

 • PROACE
 • PROACE CITY