1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. W lutym ruszy przedsprzedaż nowej Toyoty Land Cruiser. Ceny od 319 900 zł
30 stycznia 2024

Nowa Toyota Land Cruiser dostępna w przedsprzedaży już w lutym

Zanim nowa Toyota Land Cruiser trafi do polskich salonów, klienci będą mogli zarezerwować swój egzemplarz już w lutym. Przedsprzedaż obejmie dwie najwyższe wersje wyposażenia – Executive oraz First Editon – a najniższa cena podstawowej wersji Prado została ustalona na poziomie 319 900 zł.

 

Jednym z obecnie najbardziej wyczekiwanych modeli na rynku jest nowa Toyota Land Cruiser, która zadebiutuje w 2024 roku, a już w lutym polscy klienci będą mogli zamówić swój egzemplarz w przedsprzedaży. Ta klasyczna terenówka na ramie ze stałym napędem 4x4 oprócz zupełnie nowego wyglądu będzie wyposażona w najnowsze technologie ułatwiające jazdę off-roadową, pełen pakiet najnowocześniejszych multimediów oraz systemów bezpieczeństwa Toyota T-MATE.

Cena wersji podstawowej Prado będzie zaczynać się od 319 900 zł, a w przedsprzedaży można zamówić jedną z dwóch najwyższych wersji wyposażenia – Executive oraz First Edition. Więcej szczegółów na ten temat można uzyskać po zapisaniu się do newslettera Toyoty Land Cruiser.

Toyota Land Cruiser w wersji Executive

Land Cruiser w wersji Executive będzie kosztować od 409 900 zł, a w wyposażeniu standardowym między innymi znajdą się 20" felgi aluminiowe, wykończenie foteli tapicerką skórzaną z perforacją, wentylacja i podgrzewanie skrajnych tylnych siedzeń czy 14-głośnikowy system Premium Audio JBL. Za sprawą nowego systemu rozłączania przedniego stabilizatora (SDM) samochód zyskał także większe możliwości terenowe. Cyfrowe lusterko wsteczne dba z kolei o doskonałą widoczność do tyłu, a wyświetlacz projekcyjny na przedniej szybie (HUD) pokazuje najważniejsze informacje, dzięki czemu kierowca nie musi odrywać wzroku od drogi. Dodatkowo wersję Executive można wzbogacić o opcjonalne pakiety Voyage i Skyview.

Toyota Land Cruiser w limitowanej wersji premierowej

Wyłącznie na początku przedsprzedaży nowej Toyoty Land Cruiser będzie dostępna limitowana wersja specjalna First Edition, której do polskich salonów trafi zaledwie 120 egzemplarzy. Na jej niepowtarzalność wpływa przede wszystkim wygląd bryły samochodu, który nawiązuje do kultowych poprzedników z lat 70. i 80. Szczególną uwagę przyciągają okrągłe reflektory Bi-LED oraz dwukolorowe malowanie nadwozia z dachem w odcieniu Light Grey. Land Cruiser First Edition jest wyposażony w siedem miejsc, a tylna kanapa dzielona w proporcji 50:50 składa się elektrycznie. Ponadto standardem w tej wyjątkowej wersji jest sterowany elektrycznie dach panoramiczny z funkcją otwierania i uchylani, a auto wyceniono na 449 900 zł.